Centrum Studiów Wyborczych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Wydział Prawa i Administracji UMKUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Jesteś tutaj: O Centrum » Współpracownicy

Współpracownicy

Prof. UMK, dr hab. Marek Sobczyk — adiunkt w Katedrze Prawa Rzymskiego Wydziału Prawa i Administracji UMK, radca prawny. Od momentu powstania współpracuje z Centrum Studiów Wyborczych UMK. W kręgu jego zainteresowań prawem wyborczym szczególne miejsce zajmuje samorządowe prawo wyborcze.

Dr hab. Bartłomiej Michalak — adiunkt w Katedrze Teorii Polityki Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK, sekretarz Rady Programowej Centrum Studiów Wyborczych oraz redakcji „Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne”. W przeszłości pracownik, obecnie współpracownik Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Toruniu.

P6251316.jpg

Dr Jarosław Zbieranek - magister prawa (2003), magister politologii (2005). Doktor nauk prawnych. Kierownik Programu Prawa i Instytucji Demokratycznych w Instytucie Spraw Publicznych w Warszawie. Ekspert Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Specjalizuje się w prawie konstytucyjnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa wyborczego i problematyki finansowania polityki. Autor blisko 40 publikacji na ten temat. Z ramienia ISP uczestniczył w pracach legislacyjnych Sejmu RP IV, V, VI kadencji oraz Senatu RP V kadencji. Współpracuje z Centrum Studiów Wyborczych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

rad2.jpg

Dr Radosław Zych —doktor nauk prawnych, ukończył prawo i administrację na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; adiunkt w Katedrze Prawa Rzymskiego, Historii Prawa i Doktryn Polityczno Prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

DSC_0051 (2).jpg

Dr Marta Czakowska — doktor nauk prawnych, absolwentka kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu; posiada wykształcenie pedagogiczne; zainteresowania naukowe skoncentrowała wokół prawa wyborczego oraz wybranych instytucji z zakresu prawa administracyjnego.

  «   Wstecz

Wykłady prof. dr. Wacława KomarnickiegoDecyduję, więc głosuję!Polska Bibliografia Wyborcza

Partnerzy Centrum Studiów Wyborczych

Kontakt z CSW

Centrum Studiów Wyborczych
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Wydział Prawa i Administracji
ul. Władysława Bojarskiego 3,
87-100 Toruń
tel. +48 56 611 41 29
e-mail: csw@umk.pl